במציאות של היום בה הריביות שמקבלים בבנק על תכניות חיסכון הן נמוכות מאוד, אנשים רבים מחפשים אלטרנטיבות ומוצאים אותן בשוק ההון.

באמצעות השקעה בניירות ערך ניתן להשיג תשואות טובות יותר בהשוואה לריביות שמקבלים בבנק, אך הדבר דורש ידע בשוק ההון, ומי שרוצה להשקיע בשוק ההון צריך ללמוד היטב את הנושא ,אחרת השקעותיכם נתונות בידי הגורל והמזל.

היום ניתן ללמוד על שוק ההון מבלי לצאת מהבית.

למה ללמוד דווקא באינטרנט

אין ספק שמי שרוצה לשלוט בכל הנוגע לשוק ההון ולבצע השקעות מוצלחות חייב ללמוד את הנושא בצורה מסודרת, כלומר באמצעות קורס, אך עבור אנשים רבים השתתפות בקורס היא אינה דבר נוח.

אתם הרי יודעים איך זה במהלך היום; אתם עסוקים בעבודה ובערב אתם לא ממש רוצים לנסוע למכללה ולשבת בכיתה.

מסיבה זו ,רבים בוחרים ללמוד את הנושא דרך האינטרנט, הוא מספק לתלמידים את הגמישות אותה הם צריכים והם יכולים להשתתף בקורס גם במידה והם נמצאים רחוק מהמכללה.

נסו לדמיין מצב שבו אתם גרים בפתח תקווה, עובדים בתל אביב והמכללה נמצאת בכלל בעיר אחרת; הרי ברור שאת כל זמנכם תבלו בנסיעות. כשלומדים את שוק ההון באינטרנט, נמנעים מהנסיעות הללו.

קורס שוק ההון באינטרנט

לימודי שוק ההון באינטרנט

היתרונות בלימודי שוק ההון באינטרנט

נוחות זוהי אינה הסיבה היחידה מדוע להעדיף ללמוד על שוק ההון דווקא באינטרנט. מסתבר שהאינטרנט הוא פלטפורמה מעולה להעברת קורסים מקוונים בזכות יכולות המולטימדיה.

המרצה יכול בקלות לשתף עם התלמידים מצגות, תמונות, גרפים, סרטונים וכל חומר עזר אחר. במקביל התלמידים יכולים לשאול שאלות וליהנות מהרצאה פרונטלית המלמדת אותם את כל מה שצריך על שוק ההון.

יתרון נוסף של לימודי שוק ההון באינטרנט הוא היכולת לבנות לכל תלמיד תכנית לימודים אישית.

במהלך הקורס לכל תלמיד יש את קצב ההתקדמות שלו, את הנקודות שפחות הבין ובהן הוא צריך עזרה. בעזרת קורס מכוון המרצים יכולים לעזור לתלמיד בצורה יותר אישית ותלמידים יכולים גם לצפות שוב בשיעורים שכבר היו.

בנוסף, לימודי שוק ההון באינטרנט אינם דורשים כיתות לימוד והם מאפשרים למכללה לחסוך בעלויות ולהוריד את מחירי הקורסברוב המקרים לימודי שוק ההון באינטרנט זולים יותר מאשר לימודים פרונטליים ומכסים את אותו החומר הלימודי.

לימודי שוק ההון באינטרנט -אז מה לומדים

שוק ההון הוא עולם שלם. זה מתחיל בטרמינולוגיה מקצועית מורכבת עם הרבה ראשי תיבות שצריך להכיר ולהבין.

בעולם שוק ההון ישנם מוצרים פיננסיים שונים ולא רק מניות, חשוב להבין את ההבדלים בין המוצרים השונים וכיצד להשתמש בכולם על מנת להפיק רווחים מעליות שערים כמו גם מירידות שערים. לדוגמה – מהו שוק פורקס, מהן תעודות סל, מהו מסחר יומי ועוד.

לימודי שוק ההון באינטרנט יכול גם להקנות ידע בקריאת דוחות כספיים של חברות ולבצע ניתוח פונדמנטלי של המניות, כמו גם ניתוח טכני.

הקורס המקוון מלמד אסטרטגיות השקעה ופיזור סיכונים, מסביר על השחקנים השונים המשפעים על שוק ההון, הכוחות הפועלים בו ועוד. הקורס מעניק לכם את כל הכלים הדרושים על מנת לאפשר לכם להשקיע באופן עצמאי ומתחיל מאפס, אין צורך בידע קודם בשוק ההון.

הלימודים יכולים להתאים לכל מי שרוצה לרכוש ידע מעשי על ניהול הון. את הידע שתרכשו בקורס תוכלו ליישם למטרות שונות.

חלקכם בוודאי רוצים להיות משקיעים המפיקים רווחים, אחרים צפויים להשתלב במשרות שונות הקשורות לשוק ההון, כמו משרות בבנקים, חברות השקעה ועוד.

הקורס מתאים לגילאי 18 ומעלה ונדרשת ידיעה בסיסית בשפה האנגלית ושליטה במחשבים ואינטרנט על מנת להשתתף בקורס המקוון ולעמוד במטלות השונות.

רוצים למצוא קורס שמתאים בדיוק לכם? מלאו בחלקו העליון של העמוד שאלון הכוונה קצר והמערכת כבר תמצא אותו עבורכם.

 


המאמר מבוסס על נתונים גלויים לציבור אשר פרסומים בכלי התקשורת, באתרי אינטרנט ועיתונים כלכליים. המידע המופיע במאמר אינו מכיל את כל המידע הדרוש למשקיע, אין להסתמך עליו לצורך ביצוע עסקה בני"ע / נכס פיננסי. האמור אינו מהווה תחליף לייעוץ פיננסי על-ידי גורם מוסמך.

WhatsApp זמינים לכל שאלה