החלטה על התחלה של לימודים צריכה להתקבל בכובד ראש, ולא סתם. אלו מכם שכבר התנסו בעבר בלימודים מקצועיים ו / או אקדמאים הרגישו על בשרם את האכזבה כאשר קורס נגמר ולא נלמד כל התוכן הדרוש להצלחה או שמרצה לא טוב נכנס לכיתה וכל מה שהוא מסביר נכנס מאוזן אחת ויוצא מהר מהשנייה. אז אם החלטתם ללכת על לימודי שוק ההון בירושלים, המאמר הזה בשבילכם.

לימודי שוק ההון בירושלים

לימודי שוק ההון בירושלים

מה המטרה שלכם?

יש שני סוגים עיקריים של לימודי שוק ההון בירושלים. הסוג הראשון מיועד לאלו המבקשים לפתח קריירה בשוק ההון ולעבוד בבתי השקעות ובנקים בתור סוחרים, אנליסטים, יועצים ומנהלי תיקי השקעות. הסוג השני מיועד לאלו שרוצים לפתח את הידע וללמוד להשקיע את כספם באופן עצמאי.

לימודים לייעוץ וניהול תיקי השקעות

בכדי לקבל רישיון לייעוץ וניהול תיקי השקעות יש ללמוד מספר קורסים (בין שלושה לשישה, תלוי אם יש לכם תואר אקדמי ואיזה) ולאחר מכן תצטרכו לעבור בחינות של הרשות לניירות ערך. המבחנים מתקיימים אחת לחצי שנה בערך, כך שאם אין לכם הרבה זמן פנוי ללמוד את כל הקורסים בבת אחת צפויה לכם הרפתקה של שנה וחצי – שנתיים. כדי לקבל את הרישיון באופן סופי לאחר סיום המבחנים ישנה גם התמחות שאורכה שישה עד תשעה חודשים.

לימודים לניהול עצמאי של השקעות 

האלטרנטיבה הנפוצה יותר לקורס שוק ההון בירושלים. רובנו כבר עובדים ולא מחפשים הסבת מקצוע או הרפתקאות כאלה ואחרות אלה רק לייצר עוד כסף מהחסכונות שלנו ולהגדיל את ההכנסה החודשית. במקרה זה הפתרון הוא קורס למתחילים בשוק ההון, קורס מסחר במניות, קורס מסחר יומי או קורס לניהול תיק השקעות עצמאי. אמנם מדובר בארבעה קורסים שונים, אבל אל חשש, נציג המכירות של המכללה ידע להתאים לכם את הקורס המתאים בהתאם לניסיון שיש לכם בתחום והזמן הפנוי.

לימודי שוק ההון בירושלים – רק מכללה עם ניסיון

בשוק תחרותי כמו בשוק של קורס שוק ההון בירושלים קיימים לא מעט פתרונות וההיצע מאוד רחב. אני בטוח שנתקלתם כבר (ואם לא אתם תתקלו ממש בקרוב) באלף ואחת הצעות ללימודים. חלק מהפרסומות שתראו יציעו לכם ללמוד קורס "איכותי" בכמה מאות שקלים וחלקן ינסו לשכנע אתכם שהמכללה החדשה של גורו ההשקעות (שאף אחד לא שמע עליו לעולם לפני ההקמה של המכללה הזו) היא הדבר הטוב היחיד. הכל שטויות.

בתור חברה שבודקת בכל עת את ההיצע הקיים בשוק ההון, הרשו לנו לבשר שמכללות ומנטורים ללימודי שוק ההון צצים כמו פטריות אחרי הגשם, והם נעלמים מהר מאוד גם כן. תבחרו רק במכללה ותיקה, עם ניסיון בהוראה ועם צוות מספיק טוב ומנוסה כדי לדעת בדיוק איזה חומר באמת צריך ללמוד אתכם. אמנם תשלמו יותר מכמה מאות שקלים, אבל בטוח תלמדו משהו שיועיל לכם ולא תשלמו ותבזבזו את זמנכם סתם.

ניתן למלא בחלקו העליון של העמוד שאלון הכוונה קצר והמערכת תמצא עבורכם את הקורסים הטובים ביותר לשוק ההון בירושליים

קורס שוק ההון בירושלים

דברים נוספים שכדאי לדעת

קורס יכול להיות במכללה עצמה בכיתה עם עוד תלמידים, יכול להיות בשיעורים פרטיים אצלכם בבית או בבית קפה ויש גם קורס אינטרנטי שאפשר לעשות בזמנכם הפנוי. הבחירה שלכם תלויה ברמת הנכונות והזמינות שלכם להגיע ללימודים. קורס שעובר בכיתה או אחד אחד מומלץ יותר על ידנו. האינטראקציה עם תלמידים נוספים ועם המרצה מקלה על הלימודים ומסייעת מאוד בתהליך. קורס אינטרנטי מתאים בעיקר לאוטודידקטים, שאוהבים ויודעים ללמוד בכוחות עצמם.

מחירי הקורסים משתנים בהתאם להיקף השיעורים ומסלול הלימודים שתבחרו. במידה ואתם עדיין מתלבטים בנוגע לסוג הקורס אותו תרצו לעבור או באיזו מכללה כדאי לכם ללמוד, צרו אתנו קשר ונציגינו ישמחו לתת לכם שירות.


המאמר מבוסס על נתונים גלויים לציבור אשר פרסומים בכלי התקשורת, באתרי אינטרנט ועיתונים כלכליים. 
המידע המופיע במאמר אינו מכיל את כל המידע הדרוש למשקיע, אין להסתמך עליו לצורך ביצוע עסקה בני"ע / נכס פיננסי.
האמור אינו מהווה תחליף לייעוץ פיננסי על-ידי גורם מוסמך.

WhatsApp זמינים לכל שאלה