החלטתם ללמוד את שוק ההון, החלטה מעולה. שוק ההון יכול להיות כלי מדהים לשיפור איכות החיים והנוחות הכלכלית, אך חשוב ללמוד ולהכיר את שוק ההון כמו שצריך כדי להרוויח ממנו. במאמר הבא תלמדו להכיר את עולם הקורסים בלימודי שוק ההון ולמה דווקא לבחור בלימודי שוק ההון בתל אביב.

מכיוון שכל כך הרבה אנשים מצטרפים למגמה ומחליטים ללכת בדרך שאותה גם אתם בחרתם, מהצד השני מתעוררים הרבה גופים ומכללות המציעים ללמד את סודות הבורסה.

ההחלטה לבחור בלימודי שוק ההון בתל אביב היא פשוטה, הרי איפה כדאי ללמוד את שוק ההון אם לא ב"בירת הכלכלה של ישראל".  

עכשיו נשארו לכם שלושה דברים:

– לדעת מה תרצו להשיג מהלימודים.

– לבחור את הקורס המתאים.

– לבחור את הקורס המתאים עבורכם

 

מטרות שונות, קורסים שונים

כל אחד מאתנו מגיע ממקום אחר עם מטרה שונה.

 יש את אלו שהחליטו לייצר הכנסה נוספת מהבורסה כי חשבון ה"עובר ושב" שלהם לא נותן תשואה על הכסף ויש את אלו שמספרים זו המומחיות שלהם  והחליטו ללכת על קריירה בשוק ההון בכדי לעבוד בתחום.

כול המעוניין ללמוד את שוק ההון, יצטרך ללמוד קורס שונה במכללה שונה, וחשוב מאוד לבחור את המכללה המתאימה ביותר.

תל אביב מלעלה

 

מכללות, קורס אחד על אחד ולימודים אונליין

בהמשך לחלק הראשון של המאמר, ההיצע בתחום לימודי שוק ההון גדל משמעותית בשנים האחרונות . אם בעבר היו שתי מכללות שמעבירות את כל סוגי הקורסים, היום קיימות למעלה משלושים מכללות רק בתל אביב.

בנוסף, גופים אחרים מציעים ללמד את שוק ההון דרך קורסים המועברים באמצעות האינטרנט ואנשים פרטיים עם ניסיון מציעים גם הם להעביר לנו את הידע שלהם בפגישות אחד על אחד בבית קפה.

אז אם אתם מחפשים רוצים ללכת על לימודי שוק ההון בתל אביב, כל אחת מהאופציות יכולה להתאים לכם, אבל תהיו בטוחים בבחירה שלכם.

במידה והחלטתם ללמוד במכללה, ודאו כי מדובר במכללה ותיקה עם ניסיון ולא מכללה שנוסדה לפני יומיים וכבר מתיימרת להכריז שהיא הטובה ביותר בשוק.

ניסיון של מרצה לשוק ההון הוא גורם מכריע להבנה שלכם. מכללה שזה עתה קמה תרכוש את הניסיון שלה בהעברת שיעורים על הגב שלכם, פחות סבבה.

קורס באינטרנט עשוי להיות פתרון טוב עבור אלו שקצרים בזמן, אך חשוב להבין שמדובר בלימודים שיכולים להיות לא פשוטים ויכולת הלמידה העצמית שלכם צריכה להיות גבוהה. שיעורים אישיים היא האופציה הטובה ביותר אך דורשת תקציב מעט יותר גבוה.

אם אתם מתכוונים להשקיע בלימודים עד הסוף, לכו על זה.

שיעור פרטי בלימודי שוק ההון בתל אביב

שיעור פרטי בלימודי שוק ההון בתל אביב

מחירים

טווח המחירים בין סוגי הקורסים השונים, המכללות והמורים הפרטיים משתנה מאוד ונע בסקלה של בין 1000 ש"ח ל 10,000 ש"ח (יכול להיות לפעמים אפילו קצת יותר).

ההבדלים במחירים ללימודי שוק ההון בתל אביב נובעים מהפופולריות של הגוף המלמד (מותג או לא), היקף שעות הלימודים והאיכות של המרצה (מרצה טוב ידרוש הרבה יותר כסף ממרצה בתחילת דרכו).

זכרו לא לשלם כמה אלפים אקסטרה רק כי השם של המכללה נשמע לכם יותר מוכר. ישנם קורסים טובים מאוד במכללות מעולות שיעלו לכם הרבה פחות כסף מאלו שהמכללות הממותגות יציעו לכם.

מלאו את השאלון בחלק העליון של העמוד והצוות שלנו ימצא בדיוק את הקורס שמתאים לכם ואפילו תקבלו מחיר טוב יותר.

בהצלחה!

 


המאמר מבוסס על נתונים גלויים לציבור אשר פרסומים בכלי התקשורת, באתרי אינטרנט ועיתונים כלכליים. 
המידע המופיע במאמר אינו מכיל את כל המידע הדרוש למשקיע, אין להסתמך עליו לצורך ביצוע עסקה בני"ע / נכס פינססי.
האמור אינו מהווה תחליף לייעוץ פיננסי על-ידי גורם מוסמך.

WhatsApp זמינים לכל שאלה