עוד על ניהול תיקי השקעות

תנאים אטרקטיביים.
– ניהול תיקי השקעות בדמי ניהול נמוכים במיוחד

מקצועיות.
– תיק השקעות מותאם אישית לכל לקוח בהתאם לצרכים ולציפיות
– שירות אישי וליווי צמוד על ידי מנהל לקוחות
– בתי השקעות בעלי נסיון של שנים

בטחון.
– ניהול כספים בחשבון הבנק שלך
– מעקב שוטף ושליטה מלאה על תיק ההשקעות


ניהול תיקי השקעות

ניהול תיקי השקעות הוא עולם רחב, רווי בתחרות ומלא באינפורמציה שמעטים מאתנו יודעים איך לגשת אליה. חלק מאתנו פונים לתחום בפעם הראשונה וחלק כבר למודי ניסיון עבר (לא מוצלח בדרך כלל) ובוחנים מחדש את האפשרות לתת לגורם מקצועי לנהל את ההשקעה שלהם.

המשימה לבחור חברה נכונה לניהול הכספים שלנו הפכה לכמעט בלתי אפשרית, במיוחד בגלל ההיצע הרחב של החברות לניהול תיקים שקיימות היום והמידע המועט שהחברות מספקות (אם בכלל) בנוגע לביצועים שלהן ותשואות עבר.

ניהול תיקי השקעות

ניהול תיקי השקעות

אז איך בוחרים חברה לניהול תיקי השקעות?
ובכן, משימה לא פשוטה. רצוי לצמצם כמה שיותר את האפשרויות לפני שקובעים פגישה מסודרת עם נציג מטעם החברה ומתחילים את התהליך (עוד על השלבים בפתיחת תיק השקעות בהמשך).

כמה פרמטרים שבדקנו ויוכלו לעזור לכם בסינון הראשוני:

1) שנות ניסיון (ותק) – כמה זמן החברה לניהול תיקים פעילה? חברות העובדות לאורך שנים ארוכות למודות ניסיון בשוק ההון, מנהלי ההשקעות שלהן כבר חוו משברים והצלחות בבורסה והאפשרות שיתנהלו בצורה נבונה סבירה יותר.

2) היקף נכסים מנוהלים – סכום הכסף אותו החברה מנהלת מושפע ישירות משביעות הרצון של הלקוחות. לקוח מרוצה נשאר וממליץ למשפחתו ולחברים להצטרף ולקוח לא מרוצה שצובר הפסדים ומקבל שירות לא טוב, סביר להניח שינהל את כספו במקום אחר.

3) עלויות – דמי הניהול שתשלמו על השירות של ניהול תיקי השקעות משפיע באופן ישיר על אחוז הרווח בתיק או ההפסד במקרה הרע. חשוב לבחור חברה שלא גובה דמי ניהול אסטרונומיים אך גם חברה שדורשת דמי ניהול נמוכים מדי צריכה להדליק לכם נורה אדומה.

אחרי שבחרנו בין שתיים לשלוש חברות, הגיע הזמן לתאם פגישות.

על שאלות נוספות שכדאי לשאול את נציג החברה שיפגוש אתכם, תוכלו לקרוא במאמר שלנו, שאלות שצריך לשאול מנהל תיקים לפני חתימה על הסכם

שלבים בפתיחת תיק השקעות

הכרות אישית
.
במעמד שיחת הטלפון הראשונית והפגישה, נציג החברה (מנהל תיקים מוסמך לניהול תיקי השקעות) יכיר אתכם, יבין מה הצרכים והציפיות שלכם מהתיק וביחד אתכם יכין מתווה לניהול תיק ההשקעות.
המתווה שיבחר יכלול בתוכו את רמת הסיכון (אחוז חשיפה למניות ואחוז חשיפה לנכסים פיננסיים סולידיים), זמן מוערך להשקעה ויתחשב גם בנכסים אחרים והשקעות נוספות שברשותכם.


התחלת הפעילות
.
תיק השקעות יכול להיות מנוהל דרך חשבון הבנק שלכם או על-ידי פתיחת חשבון השקעות אצל אחד מבתי ההשקעות.בשני המקרים החשבון מנוהל על שמכם בלבד ואתם רק צריכים לחתום על ייפוי כח לטובת מנהל התיקים כדי שיוכל לבצע פעילות חשבון (רק פעילות של קניה ומכירת ניירות ערך).
פתיחת התיק אצל אחד מבתי ההשקעות תוזיל את העלויות שלכם משמעותית אך גם אם תבחרו לנהל את התיק דרך חשבון הבנק שלכם, בדרך כלל לרוב החברות לניהול תיקי השקעות יש הסכם עם הבנקים ותשלמו עמלות מופחתות.

ניהול התיק.
אחרי הביורוקרטיה מנהל התיק ייגש לעבודה.
בהתאם לאפיון ומתווה התיק שסוכם עליו בשלב ההכרות תתחילו לראות את הנכסים הפיננסיים אותם רוכשת עבורכם החברה. רוב החברות דוגלות בשקיפות ושירות אישי, כך שניתן לראות את הביצועים בחשבון בכל עת ואחת לרבעון ישלחו אליכם עדכונים. בנוסף, תוכלו לפנות למנהל התיק האישי שלכם בכל שלב ולקבל תשובות לכל השאלות שלכם.

צרו אתנו קשר ותוכלו לבחור ולבחון מספר חברות מקצועיות לניהול תיקים
WhatsApp זמינים לכל שאלה