בין כל הקורסים ללימודי שוק ההון אנו נתקלים גם בקורסים המתקיימים תחת הכותרתקורס מסחר יומי בבורסה“. אבל מה זה בעצם מסחר יומי, מה לומדים שם בדיוק והאם הוא מתאים לכולם?

אם אתם רוצים לדעת לסחור כמו שצריך, חשוב שלפני שאתם עושים קורס תדעו למה בדיוק אתם נכנסים. וגם, איך אפשר לעשות קורס למסחר יומי איכותי במחיר משתלם.

מה זה מסחר יומי

קודם כל, בואו נבין בדיוק מה זה מסחר יומי.

ובכן, מסחר יומי הוא בעצם אסטרטגיית השקעה קצרת טווח למסחר במניות. ושאנחנו אומרים קצר טווח, אנו מתכוונים לקנייה ומכירה של מניות (ולפעמים גם ניירות ערך אחרים) במהלך אותו יום מסחר, במטרה להפיק רווחים מהירים מהתנודתיות במחירי המניות.

מחירים של מניות הם לא "סטטיים" והם מושפעים מהמון גורמים חיצונים כמו חדשות שהתפרסמו, דוחות כספיים או חלילה מלחמות ואסונות טבע. וסוחרים יומיים לומדים בדיוק איך לנצל את השינויים במחירים לטובתם. לפעמים תוך דקות בודדות, במקרים אחרים לכמה שעות.

קורס מסחר יומי עוסק בכל מה שצריך לדעת על מנת לבצע מסחר בבורסה מהסוג זה.

אז והיום

בעבר מסחר יומי נוהל ובוצע בעיקר על ידי גופים מוסדיים גדולים כמו בנקים ובתי השקעות. אך היום, בעקבות ההתקדמות הטכנולוגית והאינטרנט המאפשרים לכולם לסחור בזמן אמת, גם משקיעים פרטיים החלו לעסוק במסחר יומי.

יש סוחרים אז משתמשים בכלים שלמדו כדי לייצר הכנסה נוספת מעבר לשעות העבודה הרגילה, ויש סוחרים אשר הופכים את המסחר לעבודה קבועה "במשרה מלאה" אליה הם מתייצבים מידי יום. כמובן, שאין צורך להגיע למשרד וניתן לעשות זאת מהמחשב הביתי באמצעות חיבור לאינטרנט.

ובעקבות ההצלחה, נוספו עם השנים גם חברות נוסטרו (חברות שכל הרווחים שלהן מבוססים על הצלחות של סוחרים יומיים במסחר בבורסה) אשר "צדות ראשים" של סוחרים מוצלחים ומציעות להם לסחור על הכסף שלהן בתנאים מדהימים. גיל אנגליסטר, סוחר בחברת "איתי פיננסים" למשל, הרוויח 6 מיליון שקל בשמונה חודשים.

קורס מסחר יומי

לומדים מסחר יומי ומרוויחים דרך המחשב בבית

למי מיועד קורס מסחר יומי

ישנם קורסים שונים למסחר יומי וחשוב מאוד שכאשר אתם בוחרים קורס מסחר יומי תבדקו בדיוק מה התכנים בקורס ולמי הוא מיועד.

מכיוון שישנם גם סוחרים מתחילים שרוצים לעשות דריסת רגל ראשונית בשוק ההון וגם משקיעים מנוסים שרק רוצים ללמוד את נישת המסחר היומי, ישנם קורסים למתחילים וגם קורסים לבעלי ידע קודם בשוק ההון.

האם מסחר יומי מתאים לכם?

ברמת העיקרון, ניתן להגיד שקורס מסחר יומי בבורסה מתאים לכולם. אבל, להגיד שכולם יצליחו בו מבלי לעשות קורס איכותי, יתרגלו במשך תקופה וילמדו מטעויות – זו הטעיה.

שוב שתבינו, הדרך ליצירת רווחים מהירים ממסחר בשוק ההון אמנם לא ארוכה מאוד, אבל יש דרך שתצטרכו לעבור אם ברצונכם להגיע לרמה של גיל אנגליסטר שהוזכר לעיל. וגם, לא כולם יצליחו מתישהו להגיע לרמה שכזו.

מדובר על שנים של ניסיון, לימוד אינסופי ומשמעת עצמית מברזל. ממש כמו טובי אנשי העסקים, היזמים והטייקונים, גם סוחרים יומיים צריכים לעבוד קשה כדי להרוויח הרבה כסף. לכן, קורס למסחר יומי איכותי הוא חשוב להצלחה שלכם – גם אם אין לכם ניסיון ואתם רק רוצים להתחיל לעסוק במסחר יומי וגם אם יש לכם כבר היסטוריה עם מסחר.

מי שאין לו ניסיון, יקבל את הידע והכלים אשר יאפשרו לו להתחיל לעסוק במסחר יומי. מי שכן מכיר את התחום יכול לקחת את הקורס כהזדמנות להעמיק את הידע ולשפר את כישורי ההשקעה שלו ואת השורה התחתונה.

קורס מסחר יומי פחות מתאים למי שרוצה להתחיל קריירה בתור יועץ השקעות או מנהל תיקים, אלא יותר למי שרוצה לעסוק בפועל בהשקעות ולהרוויח כסף ישירות מהשקעותיו הפרטיות.

רוצים לדעת עוד? הנה עוד מאמר שכתבנו על איך זה להיות סוחר יומי  שיכול לעזור לכם.

מה לומדים בקורס מסחר יומי

תכנית הלימודים בקורס מסחר יומי בבורסה משלבת לימודים עיוניים בהרצאות פרונטליות ושיעורי בית (ממש כמו בבית ספר והאוניברסיטה), אך הדבר החשוב ביותר במהלך הקורס הוא ההתנסות המעשית במסחר. 

אחרי מספר שיעורים, ברגע שתהיו מוכנים, המכללה או ה "מנטור" שדרכו תלמדו יספק לכם חשבון השקעות מדומה ("חשבון דמו") בו תוכלו להתנסות ולתרגל את הדברים שלמדתם אונליין – רק על כסף וירטואלי.

תכנית הלימודים כוללת בין היתר:

לימוד ניתוח טכנימה זה ניתוח טכני, איך קוראים גרף מחיר של מניה, מהם הכלים שבהם משתמשים כדי לנתח גרף, אסטרטגיות מסחר בסיסיות ואסטרטגיות מתקדמות למסחר יומי.

הכרת מערכות המסחרהסבר תיאורטי ומעשי על השימוש בתוכנת המחשב (פלטפורמת מסחר) המאפשרת לכם לסחור אונליין במניות. לרבות הכרת כל הפקודות בהן, היתרונות של כל אחת ואחת והעמלות הכרוכות בשימוש בהן. 

ניהול סיכוניםבשוק ההון ישנם גם סיכונים. במהלך קורס למסחר יומי בבורסה תלמדו איך לנהל את הסיכונים שלכם כמו שצריך. כלומר, את הדרכים השונות בהן מפחיתים את הסיכון בעסקאות ומגדילים את הסיכוי. החלק החשוב ביותר בקורס (אם תשאלו אותנו).

איתור מניותכיצד סורקים את המניות בבורסה על מנת למצוא את המניות המתאימות לצורך המסחר והאסטרטגיות שלמדתם.

אלו הן כמה מהנקודות חשובות בתכנית הלימודים של קורס מסחר יומי. אך בגדול, אם תבחרו בקורס מתאים, תלמדו במהלך הקורס את כל מה שאתם צריכים לדעת כדי לבצע מסחר יומי.

המטרה של הקורס היא להוציא סוחרים אשר יודעים לבנות אסטרטגיית השקעה שקולה ומחושבת ולייצר הכנסה חודשית ממסחר בבורסה. מי שסיים את הקורס יכול להתחיל לבצע מסחר יומי באופן עצמאי ולנסות לייצר רווחים מיד לאחר הקורס (יש כאלו שמתחילים גם תוך כדי הקורס).

רוצים לעשות קורס מסחר יומי? מלאו את השאלון בחלק העליון של הדף והמערכת תמצא עבורכם את ההצעות המשתלמות ביותר. רוצים לדעת עוד על מסלולי הלימוד הקיימים? הנה כל מסלולי הלימוד.

איש עוסק במסחר יומי בשוק ההון

איך מוצאים קורס משתלם?

יש כמה דרכים למצוא קורס משתלם, אבל אסור להתפשר על האיכות.

בשנים האחרונות, בעקבות הצמיחה המטורפת של התחום והעלייה הניכרת בכמות המקשים ללמוד איך לבצע מסחר יומי בבורסה, קמו וממשיכים לקום הרבה מכללות ומנטורים אשר מציעים את שירותיהם ומבטיחים שילמדו אתכם את "סודות הבורסה" – אל תיפלו בפח.

קורס איכותי מוצאים רק אחרי שבודקים עם תלמידים אחרים שעשו את הקורס, בדקו ויודעים לספר מהניסיון שלהם שהקורס אכן עזר להם והם למדו ממנו כיצד לייצר רווחים – וזה בדיוק מה שאנחנו עושים עבורכם.

לאינסיידרס יש ותק של שנים ארוכות בהכוונה בתחום שוק ההון. אלפי תלמידים מרוצים כבר מצאו קורס באמצעות השיטה שלנו אשר מבוססת על המלצות של תלמידים בעבר, על איכות התכנים והמרצים אאשר מעבירים את הקורס – אין תחליף לניסיון. צרו איתנו קשר כדי למצוא קורס איכותי וליהנות מהנחות והטבות אשר שמורות רק לגולשי האתר שלנו.

אין דבר כזה קורס מסחר יומי בחינם

ומי שאומר לכם אחרת כנראה מנסה למכור לכם משהו אחר. חשבו על זה רגע; מה האינטרס של אדם אשר שילם ממיטב כספו על קורס בעבר, תרגל במשך תקופה מסחר יומי, הפסיד והרוויח מכספו האישי ללמד אתכם איך לעשות זה בחינם? חייב להיות קאצ'. אין דבר כזה קורס מסחר יומי בחינם, לפחות לא קורס איכותי שילמד אתכם באמת מה אתם צריכים לעשות.

לכל שאלה נוספת אתם מוזמנים ליצור איתנו קשר,
אינסיידרס, שירותי הכוונה בשוק ההון.


המאמר מבוסס על נתונים גלויים לציבור אשר פרסומים בכלי התקשורת, באתרי אינטרנט ועיתונים כלכליים. 
המידע המופיע במאמר אינו מכיל את כל המידע הדרוש למשקיע, אין להסתמך עליו לצורך ביצוע עסקה בני"ע / נכס פינססי. האמור אינו מהווה תחליף לייעוץ פיננסי על-ידי גורם מוסמך.

למאמרים נוספים >

מאמרים

דפדף ימינה ולחץ לקריאה

קרן נאמנות: כל מה שרציתם לדעת ולא היה לכם את מי לשאול

יחסי נזילות

טרום מסחר ומסחר מאוחר

אג"ח: מה זה בדיוק והאם כדאי להשקיע בזה?

WhatsApp זמינים לכל שאלה