מחירי קורס שוק ההון

אז החלטתם לקחת את העניינים לידיים וללמוד לנהל את הכסף שלכם בעצמכם, החלטה נבונה ואמיצה. מעטים מאתנו מוכנים לקחת על עצמם את האחריות וההקרבה הנדרשת אך לעומת זאת, רבים חוזרים על שגיאות של לא מעט אנשים שהחליטו לנסות את מזלם ונכנסו לעולם שוק ההון ללא ידע מקדים (ואת המשך הסיפור אתם כבר בטח מנחשים).

ההחלטה הבאה שתצטרכו לקחת היא כמה כסף להשקיע בלימודים ואיפה כדאי ללמוד. מה שתבחרו ישפיע ישירות על סיכויי ההצלחה שלכם אז חשוב להקדיש זמן ומחשבה לפני שמחליטים ללכת עם אחת המכללות או המנטורים הרבים שקיימים ללימודי שוק ההון.

אז כמה עולה קורס שוק ההון? על הנושא הזה נדבר במאמר שלפניכם.

קורס שוק ההון מחירים – כמה עמוק להכניס את היד לכיס?

"עליה חדה של 100%". לצערי לא מדובר בעוד ציטוט של איזה אנליסט שקנה מניה והרוויח עליה כמה אלפים, מדובר על ציטוט על המחירים של קורסי שוק ההון שהרקיעו שחקים בשנים האחרונות וממשיכים לעלות בהדרגה כל הזמן.

הסיבה הפשוטה לעליית המחירים היא המודעות ההולכת וגוברת של אנשים לפוטנציאל הטמון בעולם שוק ההון והביקוש ההולך וגדל מצדם ללמוד איך לממש אותו. אם לפני עשר שנים הייתם רוצים להתחיל ללמוד, הייתם צריכים לבחור בין שלוש מכללות מקסימום ולא הייתם מוציאים מהכיס יותר מ 4000 ש"ח. היום, תצטרכו לבחור בין עשרות גופים שונים ותוכלו לשלם במקרים מסוימים גם סכום שמתקרב ל 15,000 ש"ח אם תרצו ללכת על קורס מאוד יוקרתי ורחב.

התשובה לשאלה כמה עמוק להכניס את היד לכיס פשוטה – מחיר הקורס צריך להיות חלק מסכום ההשקעה הכולל שלכם ולא אמור להעיק עליכם כלכלית. לכל אחד מאתנו יכולות כלכליות שונות, אז אל תוציאו יותר כסף ממה שאתם יכולים להרשות לעצמכם.

מחיר קורס למתחילים בשוק ההון נע בדרך כלל בין 1200 ש"ח ל 6000 ש"ח. ההבדל במחירים נובע משם המכללה (מותג מוכר או לא), המרצים, היקף השיעורים ושעות הלימוד. לרוב בכל הקורסים למתחילים לומדים את אותו חומר. לכן מה שחשוב הוא לבחור מכללה עם מרצים טובים, כמות קטנה של תלמידים בכל כיתה ולשלם מחיר כמה שיותר טוב.

לחץ על לימודי שוק ההון בכדי לבצע השוואה בין המכללות השונות ומצא את מסלול הלימוד שהכי מתאים לך.

קורס שוק ההון מחירים

קורס שוק ההון מחירים

קורס שוק ההון מחירים – למה לפעמים כדאי לשלם קצת יותר

מאז שהחלה התעניינות בלתי פוסקת בשוק ההון התחום מוצף בתחרות. היום קיימות עשרות מכללות ועוד מספר לא מבוטל של מדריכים אישיים המציעים לימודי שוק ההון באינטרנט ושיעורים פרטיים והמספר שלהם רק הולך וגדל.

גופים שהחלו ללמד רק לאחרונה כנראה יגבו מחירים נמוכים יותר. אך מחירים נמוכים  שווים בסופו של דבר לחוסר ניסיון וחוסר באמצעים להעברת החומר הנלמד בצורה הטובה ביותר. למשל, מכללות גדולות מציעות לתלמידים שלהן חשבון תרגול בעוד שגופים קטנים אינם יכולים להרשות זאת לעצמם. אני בטוח שתהיו מאוד לא מרוצים אם תשלמו סכום יחסית נמוך אבל לא תצליחו ללמוד וליישם דבר מהקורס שעברתם.

קורס שוק ההון מחירים – איך משיגים קורס טוב, במחיר טוב

בודקים, משווים ולוחצים. הגופים אליהם תפנו מודעים להיצע הגדול שיש בשוק והם יעשו ככל שביכולתם לגרום לכם לבחור בהם. במידה והצלחתם למצוא את הקורס שחיפשתם ופניתם באופן עצמאי למכללה, המחיר הראשוני שתקבלו בדרך כלל יהיה גבוה. לכן, חשוב להדגיש שאתם בודקים אצל מתחרים והשיחה הבאה כבר תהיה נעימה יותר לאוזן מבחינת מספרים והסכום שתצטרכו להוציא.

האפשרות השנייה היא לפנות אל המכללות דרכנו ולקבל מחיר טוב יותר מלכתחילה (בדמות מענק או הנחה במעמד השיחה הראשונית). הסיבה שהמחירים טובים יותר היא שסקר השוק בוצע מבעוד מועד וכמות הלקוחות שפונה דרכנו גדולה (דמיינו לכם קבוצת רכישה).

בהצלחה!


אולי גם יעניין אותך: מדריך למתחילים בשוק ההון

המאמר מבוסס על נתונים גלויים לציבור אשר פרסומים בכלי התקשורת, באתרי אינטרנט ועיתונים כלכליים. 
המידע המופיע במאמר אינו מכיל את כל המידע הדרוש למשקיע, אין להסתמך עליו לצורך ביצוע עסקה בני"ע / נכס פינססי.
האמור אינו מהווה תחליף לייעוץ פיננסי על-ידי גורם מוסמך.

1
מענה אנושי זמין עבורך לכל שאלה או בקשה
Powered by