בוודאי שמעתם על הבורסה ועל שוק ההון ובוודאי הבנתם שישנם אנשים המתפרנסים משוק ההון בצורה זו או אחרת. ניתן להתפרנס משוק ההון באופן ישיר, כלומר בתור משקיעים המפיקים רווחי הון, אך ניתן גם להשתלב במקומות עבודה הדורשים ידע בשוק ההון. אם הנושא מסקרן אתכם אז אולי הגיע הזמן לחפש קורס בורסה למתחילים.

קורס בורסה למתחילים מתאים לאלו שאין להם שום ידע בשוק ההון. כך שאם אין לכם שמץ של מושג מה זה שוק ההון ואיך רוכשים מניות וניירות ערך אחרים, הקורס מתחיל בדברים הבסיסיים ביותר שצריך לדעת על שוק ההון ומסיים בדברים מתקדמים – בניית אסטרטגיית מסחר ואפילו בהתנסות מעשית במערכות מסחר. בסופו של דבר הקורס נותן לכם את כל הכלים לצורך ביצוע השקעות והשתלבות בשוק ההון באופן עצמאי.

אפשרויות הלימודקורס פרונטלי או קורס מקוון

מי שמעוניין בקורס בורסה למתחילים יכול לבחור בין קורס פרונטלי לבין קורס מקוון. קורס פרונטלי הוא קורס המתקיים בכיתות לימוד ודורש נוכחות אישית של התלמידים בכיתות. לעומתו קורס שוק ההון אונליין אינו דורש נוכחות בכיתות, הלימודים מתבצעים על גבי תשתיות האינטרנט וניתן ללמוד מהבית או מכל מקום שבו אתם נמצאים.

קורס בורסה למתחילים

קורס בורסה למתחילים

היכולות הגבוהות של האינטרנט יצרו מצב אשר הקורסים האינטרנטיים איכותיים ביותר, יחד עם זאת זה לעולם לא ישתווה ללימוד בכתה עם מרצה אשר יכווין אתכם באופן אישי. היתרון בקורס אינטרנטי זה שאין צורך לבזבז כסף על דלק או תחבורה ציבורית, אין צורך לנסוע בפקקים ואין צורך לחפש חנייהניתן ללמוד מהבית. זה חוסך גם כמובן כסף מכיוון שהקורסים המוצעים באינטרנט הם בדרך כלל זולים יותר(עד 30% זול יותר מקורס פרונטלי). לא כי הם פחות טובים, אלא מהסיבה שלמכללה עולה פחות להעביר קורס באמצעות האינטרנט, אבל אם המטרה שלכם היא ללמוד בצורה הטובה ביותר אז בהחלט קורס פרונטלי הוא המומלץ עבורכם.

מתעניינים בקורס? מלאו בחלקו העליון של העמוד שאלון הכוונה קצר והמערכת תמצא עבורכם את הקורסים המובילים היום בשוק.

מה לומדים בקורס

קורס בורסה למתחילים מעניק לכם את כל הכלים הדרושים לצורך ביצוע השקעות ולצורך הבנה מעמיקה של שוק ההון. בוודאי שמתם לב שבשוק ההון ישנם מושגים שונים, אשר כרגע אולי נשמעים לכם כמו סינית. בקורס תלמדו את משמעותם של כל אותם המושגים.

בקורס תלמדו על ניתוח פונדמנטלי לעומת ניתוח טכני; הניתוח הפונדמנטלי עוסק בניתוח מעמיק של נייר הערך. אם למשל מדובר במניה על פי הניתוח הפונדמנטלי תרצו להכיר את החברה שמאחוריה, לקרוא את הדוחות הכספיים ולהבין את הכוחות הפועלים בשוק. לעומת זאת הניתוח הטכני מקדש את הגרפים ומנסה לחזות את המגמות הצפויות במחיר המניה.

בסופו של דבר בקורס בורסה למתחילים תוכלו ללמוד את כל מה שצריך בשביל לזהות הזדמנויות השקעה, להפחית סיכונים ולהרוויח ממצבים שונים של עליות וירידות בשוק ההון.

מה אפשר לעשות עם הלימודים

קורס בורסה למתחילים מאפשר לכם להשתלב בשוק ההון בכל צורה שתרצו. ישנן חברות וארגונים שונים בהם יש צורך בכוח אדם אשר מכיר את שוק ההון, להשתלב בבנקים, חברות ביטוח, בתי השקעות, חברות נוסטרובבורסה עצמה, הרשות לניירות ערך, משרדי ממשלה ועוד. אפשרות אחרת שעבור רבים היא הסיבה מדוע ללמוד את נושא שוק ההון היא האפשרות להתחיל לבצע השקעות באופן עצמאיאינכם צריכים יועצי השקעות או מנהלי תיקי השקעות, יש לכם את הידע הנדרש בשביל לבנות את תיק ההשקעות של עצמכם ובכך תוכלו ליצר הכנסה נוספת ואפילו לעסוק בזה למחייתכם.

בהצלחה!


המאמר מבוסס על נתונים גלויים לציבור אשר פרסומים בכלי התקשורת, באתרי אינטרנט ועיתונים כלכליים. 
המידע המופיע במאמר אינו מכיל את כל המידע הדרוש למשקיע, אין להסתמך עליו לצורך ביצוע עסקה בני"ע / נכס פיננסי.
האמור אינו מהווה תחליף לייעוץ פיננסי על-ידי גורם מוסמך.

WhatsApp זמינים לכל שאלה