מסחר במט"ח.

 

תנאים אטרקטיביים.

  • ללא מינימום לפתיחת חשבון
  • הטבות בלעדיות לגולשי האתר
  • מרווחים נמוכים במיוחד, החל מ 0.5 פיפס

מקצועיות.

  • לווי של איש מקצוע בהכרת מערכת ופקודות המסחר, ללא עלות
  • המערכת הטובה בעולם למסחר במט"ח אונליין, סחורות ומדדים
  • אפליקציה למסחר בטלפון הנייד
  • חיבור רובוט מסחר (API)
  • העתקת סוחרים

בטחון.

  • זירות מסחר מפוקחות על ידי רשות לניירות ערך בלבד
  • פקודות המסחר מועברות ישירות לספקי הנזילות (ECN)

שוק המט"ח (פורקס) הינו שוק פיננסי בו מתבצעות עסקאות רכישה ומכירה של מטבע חוץ. פורקס (Forex) הוא קיצור ל – Foreign Exchange (מטבע חוץ) ומשמש ככינוי של סוחרים ומשקיעים בשוק ההון לשוק המט"ח הבינלאומי.

בשוק המט"ח מתבצעות עסקאות בהיקפים הגבוהים ביותר. בנקים, בתי השקעות, קרנות גידור משקיעים וכמובן הסוחרים יוצרים נפח עסקאות יומי בלתי נתפס בשווי טריליוני דולרים.

שוק המט"ח הוא בינלאומי ומתבצעות בו עסקאות בכל רחבי העולם, לכן מתקיים מסחר בכל שעות היממה למעט ימי שבת וראשון.

מסחר במט"ח


פרק מתוך המדריך למסחר במט"ח למתחילים.

בדומה להמרת מט"ח, שסביר להניח כל אחד מאתנו ביצע לפחות פעם אחת, מסחר במט"ח הוא בצמדים ומתבצע על ידי מכירה של מטבע אחד וקניה של מטבע אחר לדוגמא דולר-שקל. שער חליפין (המחיר של יחידת מטבע אחת) יקבע כמה דולרים נקבל בתמורה לשקלים שמכרנו, השער משתנה לאורך כל שעות המסחר ונקבע על ידי הקונים והמוכרים בשוק.

אז איך מרוויחים ממסחר במט"ח אונליין?

הנה דוגמה: לקראת נסיעה מתוכננת לארה"ב הגעתי לצ'יינג על מנת להחליף שקלים לדולרים, שער החליפין באותו רגע היה 3.6 ש"ח לכל דולר. עבור 10,000 ש"ח קיבלתי 2,777 דולר ועוד כמה סנטים (2,777$= 3.6 / 10,000₪).

עכשיו נצא מנקודת הנחה שהנסיעה בוטלה שבועיים לאחר קניית הדולרים ואין לי בהם יותר צורך.
כשהגעתי להחליף בחזרה את הדולרים לשקלים, גיליתי ששער החליפין של השקל עלה מעט ובאותו רגע עמד על 3.8 לכל דולר. מכרתי את אותו סכום דולרים שהיה לי וקיבלתי בחזרה 10,555 ש"ח (10,555₪= 3.8*2,777$) רווח של 555 שקל בשבועיים.

מכיוון ששער החליפין של השקל כנגד הדולר עלה והיה גבוה מהשער בו קניתי את הדולרים מלכתחילה, הרווחתי מהמרת המטבע וכך בדיוק ניתן להרוויח ממסחר במטח.

כמובן שאין צורך כל פעם ללכת לצ'יינג בכדי לבצע המרה ולהנות מהפרשי השערים. כיום יש מערכות מסחר פשוטות בטלפון הנייד ובמחשב שבלחיצת כפתור ניתן לקנות ולמכור בעזרתן דולרים, שקלים, יורו ועוד הרבה סוגי מטבעות.

מסחר במטח – תאוריה ופרקטיקה בנפרד

יחד עם זאת על פי מה נחליט את מה לקנות או למכור ומתי? מזל זה לא מספיק ולהשקיע לפי תחושת בטן שמטבע כלשהו יעלה או ירד זה לא חכם לטווח הרחוק. במהלך השנים פיתחו אנליסטים אסטרטגיות מסחר, מספר כלים וקווים מנחים לכניסה וליציאה מעסקאות וניהול סיכונים.

את האסטרטגיות האלו ניתן ללמוד בבית ובחיפוש קצר בגוגל תמצאו עשרות אסטרטגיות מסחר. הבעיה בלימודים מהבית בשלב הראשוני היא שאין מישהו שיוכל לכוון אתכם ויגיד לכם בדיוק במה להתמקד ומה לעשות כדי להגיע למצב שיהיה את כל הידע הנחוץ על מנת להצליח. בשביל זה קיימות מספר מכללות המעבירות קורס מסחר במט"ח. תוכלו להיעזר בשירות שלנו ולעשות סקר שוק גם ל קורס שוק ההון במידה וכן החלטתם להתחיל וללמוד.

במידה ובכל זאת לנסות וללמוד בכוחות עצמכם, כדאי לבחון את האסטרטגיה שלמדתם בעזרת חשבון דמו המדמה מסחר אמיתי אשר אפשר להשיג ללא עלות דרך זירות המסחר המפוקחות בארץ.

מערכת מסחר ו CFD

מערכת המסחר מהפופולרית ביותר בעולם היא מטה טריידר 4 (metatrader 4) מאפשרת מסחר ב פורקס (מט"ח), סחורות, מדדים ומניות במוצר הנקרא CFD- contract for difference . מוצר פיננסי זה הוא למעשה חוזה הפרשים. במקום להחזיק במטבעות עצמם בצורה מוחשית בדומה לצ'יינג, המוצר מאפשר לנו לסחור על הפרשי המחירים ללא צורך בהחזקה אמתית של המטבע עצמו.

ל CFD יש יתרונות נוספים כמו שעות מסחר ארוכות (נסחר כמעט בכל שעות היממה), יכולות מינוף במטבעות עד פי 100 (קניית כמות גדולה של מטבעות באמצעות סכום קטן).

מטה טריידר 4 - metatrader 4

מטה טריידר 4 – metatrader 4

אפליקציה מטה טריידר 4

אפליקציה מטה טריידר 4

מסחר במטח בדמו ופתיחת חשבון

כל זירות המסחר מאפשרות למשקיעים לקבל חשבון דמו שעוזר להכרת מערכת המסחר ובחינת היכולות שלכם ואסטרטגיות מסחר טרם השקעה של כסף אמיתי. יש חברות שיציעו לכם לקבל חשבון דמו רק לאחר פתיחת חשבון מסחר והפקדת כספים. אל תבהלו ותמהרו לעשות זאת, השאירו פרטים בחלק העליון של העמוד ואנחנו כבר נדאג לכם לחשבון דמו ללא התניות מיותרות ורק לאחר שתרגישו בטוחים תתקדמו לעבר חשבון מסחר בכסף אמיתי.

לאחר שאתם מוכנים להתקדם ולפתוח חשבון מסחר אמיתי גם כדאי לכם לעשות סקר שוק נרחב על מנת למצוא את תנאי המסחר הטובים ביותר. ניתן לחסוך עד 50% מעמלות המסחר בהתמקחות מול זירות המסחר. זו הסיבה שהקמנו שירות הבודק את כל החברות ומוצא את תנאי המסחר הטובים ביותר. ניתן להשאיר פרטים בחלק העליון של העמוד להצטרף לקבוצה ולהנות מתנאים מיוחדים.


לחץ למידע על מסחר בבורסה האמריקאית


מובהר כי, אין באישור שנותנת רשות ניירות ערך אישור לטיב המסחר בזירה או במכשירים הפיננסים הנסחרים בה, או אישור כי מדובר באפיק השקעה בטוח או מומלץ.

 

WhatsApp זמינים לכל שאלה