fbpx ...
הלוגו של אינטראקטיב ישראל

אינטראקטיב ישראל

(Interactive Brokers)
10/

9.3

3 חוות דעת

שירות

מערכת מסחר

עמלות משתלמות

1
2
3
4
5
  • רוצה לסחור בבורסה עם העמלות הטובות ביותר?

    4 שאלות וחסכת בעמלות

10/

9.3

3 חוות דעת

שירות

מערכת מסחר

עמלות משתלמות

על אינטראקטיב ישראל (Interactive Brokers)

אינטראקטיב ישראל, הנציגות המקומית של אינטראקטיב ברוקרס העולמית (Interactive Brokers) ואחת ממערכות המסחר הפופולריות בישראל, מאפשרת מסחר במניות, אופציות, חוזים, תעודות סל ואג”ח ביותר מ-135 בורסות בעולם.

 

אינטראקטיב ברוקרס הוא בין הברוקרים הבודדים בעולם שמוגדרים כחברה ציבורית והמניה שלהם היא נסחרת בנאסד”ק תחת הסימול שלה הוא IBKR.

 

אם תחליטו לפתוח חשבון מסחר באינטראקטיב, תיהנו מביטחון על הכסף; הכסף בחשבונות מוגן בחשבונות נאמנות בסיטי בנק ובג’יי פי מורגן, מפוקח על ידי הרגלוטורים בארצות הברית ומבוטח עד לסכום של חצי מיליון דולר. וגם, כמובן, מעמלות אטרקטיביות ומערכת מסחר מתקדמת.

 

העמלות באינטראקטיב ישראל

 

בדיקה פשוטה מעלה כי העמלות של אינטראקטיב נחשבות לנמוכות יחסית לשוק, בפער ניכר מהבנקים וגם בהשוואה לחברות אחרות.

 

היא גובה 1 סנט עבור קניה או מכירה של מניה (חשבון מוסדי יקבל הנחה של עד כמחצית הסכום) ומחייבת במינימום של 2.5 דולר. באופציות, המחיר מעט גבוה יותר. החברה גובה 2 דולרים על קניה או מכירה של אופציות.

 

כמו כן, החברה לא תגבה מכם עמלות כלשהן במקרה שפתחתם חשבון אבל לא סחרתם. כמו כן, אינטראקטיב לא גובה תשלום בעבור נותנים בזמן אמת.

 

פירוט עמלות מלא ניתן למצוא בלשונית “עמלות מסחר”.

 

חשוב לדעת

 

פתיחת חשבון באינטראקטיב לוקחת מספר ימים. תחילה יבקשו מכם למלא טפסים מקוונים, אחר כך העניין יעבור לאישור הברוקר והרשויות בארצות הברית. ההערכה היא שמרגע הבקשה ועד אישור החשבון יחלפו 3-7 ימים. בחשבון חברה, תמתינו כנראה קצת פחות.

 

דבר נוסף שכדאי לדעת, הוא שאין מינימום לפתיחת חשבון באינטראקטיב, ניתן לסחור בשברי מניות / קרנות סל וגם להקים “הוראת קבע לחיסכון” שתקנה לכם בכל חודש באופן אוטומטי את המניות או הקרנות שאתם רוצים.

 

האם קיים חשבון דמו?

 

אכן, קיים חשבון דמו שבעזרתו תוכלו לתרגל (במידה ויש לכם חשבון פעיל באינטראקטיב). אז נכון, לסביבת עבודה אמיתית יש להוסיף את העניין המנטלי והלחץ שמופעל עליכם. אבל כך תוכלו ללמוד את מערכת המסחר, לסחור בלי סיכון להפסד ולהיות מיומנים יותר בבחירות הבאות שלכם, אז תעשו שימוש בכסף אמיתי.

 

חשבון הדמו יוכל לספק לכם לא רק ניסיון. הוא יאפשר לכם לקבל כלים כסוחרים. תוכלו ללמוד את הדינמיקות השונות בשוק עבור מוצרים שונים, ללמוד אסטרטגיות מסחר חדשניות וכן לבצע הוראות שונות באמצעות הפקודות.

 

 

יתרונות למסחר דרך אינטראקטיב ישראל

 

עבור משקיעים וסוחרים דרך אינטראקטיב, יש מספר יתרונות. שלושת הבולטים: מערכת המסחר המתקדמת והעובדה שניתן לסחור בשברי מניות ולהקים הוראת קבע מחשבון הבנק שתקנה לכם בכל חודש באופן אוטומטי את ניירות הערך שאתם רוצים.

 

מערכת המסחר כוללת גם גרפים שמותאמים אישית ומצביעים על תבניות ומגמות בשוק. המערכת כוללת גם חדשות בזמן אמת כדי לדעת מתי לבצע עסקאות. החלונית אותה הזכרנו קודם ניתנת לשיפור. אפשרות לחדשות פרימיום וכן גם מנוי לפרסומים של אנליסטים בכירים. בין היתר מדובר באנליסטים של רויטרס, זקס מורנינגסטאר דאו ג’ונס ועוד.

 

החלונית CLASSIC TWS מאפשרת לבצע פקודות מהירות. ובמקביל, אפשר לצפות בכל ההוראות הממתינות (level 2).

 

כמו כן, לחברה קיימת מערכת ניטור שמאפשרת לכם לראות את מצב החשבון בכל רגע נתון וניתן ליצור התראות בזמן אמת המספקות נתוני מחיר, זמן, נפח המסחר וזמן. כך, תוכלו לקבל מידע חשוב על שינויים במהלך המסחר.

 

דבר חשוב נוסף שיש לקחת בחשבון, הוא שאינטראקטיב ישראל הם הנציגות היחידה של ברוקר המאפשרת ניכוי מס במקור על רווחי הון.

 

ביקורות וחוות דעת מרחבי הרשת

 

ברשת נערכו מספר מבדקים שהשוו את נושא העמלות. אז ברור שאינטראקטיב זולה בהרבה מהבנקים, אבל בניגוד למה שניתן להסיק מהאתר שלה, ישנם ברוקרים פרטיים זולים יותר.

 

כך למשל, חיפוש באינטרנט הביא אותנו לעמלה של 0.08 אחוז ולא מחיר למניה. שוב, הכל שאלה של כמות. כמה מניות קניתם ומה הערך שאתם מקבלים בתמורה?

 

ברשת זוקפים לאינטראקטיב המקומית את העובדה שהיא חלק מאינטראקטיב ברוקרס. “לאור מה שקורה בשנים האחרונות בישראל”, נכתב באחת הסקירות, “עדיף לשלם רבע סנט נוספים אבל לדעת מול מי אנחנו עובדים… שקט נפשי”.

 

יחד עם זאת, קיים הבדל מהותי מול העלויות בבנקים. “בשונה מהבנקים, בהם העמלות גבוהות בצורה יוצאת דופן”, נכתב באחת הסקירות. “שם הלקוח מחויב בעמלת מינימום ובחיוב עבור דמי ניהול ודמי שמירה”.

 

אין מינימום לפתיחת חשבון
תשלום חודשי - החל מ- 0$ (כולל נתונים בזמן אמת)
מניות - 1 סנט למניה / 2.5$ מינימום
אופציות - 2$ ללא מינימום
אין עמלה על הפקדה / משיכה
50$ החזר עמלות (בלעדי בפתיחת חשבון מסחר דרכנו)
המרת מט"ח - 0.002% * שווי העסקה / מינימום 10 ₪
מערכת המסחר של אינטראקטיב ישראל (TWS)

למערכת המסחר של אינטראקטיב יש השפעה מכרעת על הלקוחות. האופן בה היא מנהלת וכן היקף השווקים יקבע, בסופו של דבר, האם הלקוחות יישארו עם החברה.

 

כמובן, לדמי הניהול ולעמלות יש השפעה מכרעת, אך ללא מערכת מסחר משוכללת, אין טעם לסחור.

 

המערכת של אינטראקטיב ברוקרס נקראת TWS. היא מאפשרת לכל משקיע, בין אם מדובר באדם פרטי או במוסד, לסחור במניות, חוזים עתידיים, מט”ח, אופציות, אג”ח ועוד. היא עובדת מול יותר מ-100 שווקים בעולם.

 

פלטפורמת TWS ייעודית עבור המובייל וכן עבור המחשב. במקרה של הטלפון, מדובר באפליקציה עם מערכת מסחר שמכילה מגוון של אפשרויות השקעה. היא זמינה עבור האפל והאנדרואיד.

 

בחברה מתגאים כי מערכת המסחר למחשב זכתה במספר פרסים. היא מיועדת עבור משקיעים שמעוניינים במערכת מסחר דרכה יוכלו לסחור במקביל במספר מוצרים. היא פותח על ידי צוות הפיתוח של קבוצת אינטראקטיב.

 

מה יש במערכת המסחר?

 

ובכן, מערכת המסחר של אינטראקטיב מספקת שימוש בפלטפורמה נוחת ומהירה למסחר. היא מאפשר לנהל הוראות, לקבל סקירה מקיפה והיא מספקת כלי מעקב ופורטפוליו. המערכת ניתנה להתאמה אישית, כך שתוכלו להתאים אותה לצרכים שלכם.

 

לחלונית של מערכת המסחר הזאת קוראים Mosaic. מה היא מספקת? גישה ישירה למסחר, אפשרות להצעות בזמן אמת, כלי ניתוח ואפילו חיפוש טכני.

 

אפשר גם לעשות שימוש בתוכנה כדי לקבל בצורה מהירה פרטי סיכום חשבון ופוזיציה. כמו כן, המערכת מאפשרת להעביר פקודות באופן מיידי ולבצע הוראות בזמן אמת.

 

רשימת הפקודות כוללת את הפקודות הרגילות כמו סטופ לימיט או מרקט, וכן הוראות מורכבות יותר.

 

כמו כן, היא מאפשרת להוסיף סורקי שוק וכלים נוספים אשר מאפשרים לזהות תבניות בניתוח טכני.

יתרונות למסחר דרך אינטראקטיב ישראל

"הוראת קבע לחיסכון" שתקנה לכם אוטומטית את המניות או הקרנות שאתם רוצים

50$ החזר עמלות (בלעדי בפתיחת חשבון דרך INSIDERS)

מסחר במגוון בורסות ברחבי העולם (135 בורסות שונות)

כספים בחשבון נאמנות וביטוח עד לגובה חצי מיליון דולר

מערכת מסחר מהמתקדמות ביותר בעולם

קיימת אפשרות לניכוי מס במקור

עמלות מסחר אטרקטיביות

ניתן לסחור בשברי מניות

שירות

מערכת מסחר

עמלות משתלמות

הגבת, השפעת!
אנחנו רק בודקים שהתגובה יכולה לתרום לשאר הגולשים ומיד מפרסמים 🙂
אסף גירמה
10/
9.67

אם לא אורנה לא היה לי תיק האישה הזאת מלכה היא נתנה לי יחס אישי ברמה הכי גבוהה שיש היא מאוד חדה על הדברים ויודעת בדיוק איך לעזור ומה לעשות מלכה 👑👑👑

אם לא אורנה לא היה לי תיק האישה הזאת מלכה היא נתנה לי יחס אישי ברמה הכי גבוהה שיש היא מאוד חדה על הדברים ויודעת בדיוק איך לעזור ומה לעשות מלכה 👑👑👑

שירות

מערכת מסחר

עמלות משתלמות

ניר משולם
10/
8.67

מערכת ידידותית מאוד ונוחה לשימוש. עברתי ממערכת של הבנק. ממליץ לבדוק אותם.

מערכת ידידותית מאוד ונוחה לשימוש. עברתי ממערכת של הבנק. ממליץ לבדוק אותם.

שירות

מערכת מסחר

עמלות משתלמות

אוראל בן דוד
10/
9.67

מערכת מסחר בליגה משל עצמה. יש מקומות זולים יותר אבל אותי המערכת קנתה. לא יצא לי לדבר עם השירות אבל בפתיחת החשבון מישהו התקשר ועזר לי בתהליך של הפתיחת חשבון די מהר.

מערכת מסחר בליגה משל עצמה. יש מקומות זולים יותר אבל אותי המערכת קנתה. לא יצא לי לדבר עם השירות אבל בפתיחת החשבון מישהו התקשר ועזר לי בתהליך של הפתיחת חשבון די מהר.

שירות

מערכת מסחר

עמלות משתלמות

טען ביקורות נוספות

אנחנו כאן בשבילך

רוצה לדבר עם מומחה שלנו?