fbpx ...
הלוגו של אקסלנס טרייד

אקסלנס טרייד

10/

10

2 חוות דעת

שירות

מערכת מסחר

עמלות משתלמות

1
2
3
4
5
  • רוצה לסחור בבורסה עם העמלות הטובות ביותר?

    4 שאלות וחסכת בעמלות

10/

10

2 חוות דעת

שירות

מערכת מסחר

עמלות משתלמות

על אקסלנס טרייד

אחת האפשרויות הפופולריות ביותר בישראל למסחר בבורסה – היא אקסלנס טרייד, שמציעה מסחר בארץ ובחו”ל, באמצעות מערכת מסחר מתקדמת ועמלות מסחר אטרקטיביות ביחס לבתי השקעות מקומיים אחרים.

 

באקסלנס טרייד שואפים למצוינות. ולכן, כל הלקוחות שמצטרפים זכאים לקבל חבילת הטבות שווה במיוחד הכוללת: פטור מדמי טיפול בחשבון לשנה, קורס מסחר שמועבר בשידור חי במתנה (בשווי 1500 ש”ח) וגם, את האפשרות לקנות את קרנות הסל של מותג הבית, “קסם”, ללא עמלות קנייה ומכירה.

 

עמלות המסחר באקסלנס טרייד

 

עבור מסחר בבורסה הישראלית תשלמו עד 0.07% משווי העסקה (עם 2 ש”ח מינימום) ועל מסחר בארה”ב 1 סנט למניה / 5 דולר מינימום לעסקה.  יש אפשרות למסלול פיקס. כלומר, תשלמו את אותה עמלה, לא משנה כמה העסקה תהיה גדולה.

 

עלות דמי טיפול  – 15 ש”ח בחודש עם אפשרות לקזז תמורת פעילות. הייתם מאוד פעילים? דמי הטיפול יקוזזו לכם מהכסף שתשלמו עבור הפעולות שאתם עושים.

 

פירוט עמלות מלא ניתן למצוא בלשונית “עמלות מסחר”.

 

יתרונות לעומת המתחרים

 

פלטפורמת המסחר האוטומטית של אקסלנס אינה חזות הכל. החברה מציעה לא רק טיפול בכל היבטי המיסוי, מה שיחסוך לכם זמן יקר (את הכסף תקבלו במונחי נטו בלבד, ישירות לחשבון), אלא גם עמלות נמוכות משמעותית מהבנקים.

 

ראוי לציין כי ההשוואה לבנקים מיותרת. רוב בתי ההשקעות שבדקנו זולים באופן משמעותי מהבנקים וההשוואה העיקרית היא בעיקר מול בתי השקעות פרטיים אחרים. תכף נגיע גם לזה.

 

באקסלנס תוכלו לקבל שירות מינוף עד פי 4 מהכסף שלכם, יש לכם שירות מקצועי בעברית גם עבור מסחר בארה”ב, שזה לא מובן מאליו, אבל הם בעיקר חושבים על הקהילה שמצטרפת אליהם.

 

הם החליטו לערוך עבורכם מפגשים עם מומחים וכן השתתפות בהרצאות. כמו כן, קיים מרכז מידע עם ניתוחים שיעזרו לכם להחליט מה תהיה המניה הבאה שלכם.

 

כמו כן, ללקוחות ניתנת גישה לספריית תוכן דיגיטלית, באמצעותה אפשר לקבל עוד נתונים ומידע.

 

ויש עוד יתרון אחד על המתחרים. אקסלנס טרייד מעניקה קורס מסחר במתנה למי שמצטרף אליה. הקורס, בשווי 1,500 ₪, מועבר בשידור חי ככה שתהיה לכם אפשרות לשאול כל שאלה שתרצו ותלמדו בו ניתוח טכני, אסטרטגיות ופקודות מסחר.

 

ביקורות וחוות דעת מרחבי הרשת

 

העובדה שאקסלנס היא חלק מקבוצת הפניקס נותנת לה כוח. היא הפכה לדומיננטית בשוק ומציעה למשקיעים דבר לא פחות חשוב ממעטפת השירות: חוסן פיננסי.

 

בכתבה שפורסמה ב”דה מרקר” עולה כי מהשוואה בין רוב הבנקים בישראל וארבעה בתי השקעות מובילים, אקסלנס גובה את העמלה הנמוכה ביותר. עבור מניות, תעודות אג”ח ותעודות סל היא גבתה 0.061% בלבד. עבור מניות בחו”ל – 0.03%.

 

היא גובה דמי טיפול בחשבון, כמו חברות רבות, שגובות 15-20 שקלים בממוצע. הבנקים, כך נמצא, גובים בערך פי 4 יותר מבחינת עמלה ממוצעת.

 

כמו כן, צוין כי לאור הביקוש ההולך וגובר הגדילו בחברה את המענה של המוקדים, כך שתוכלו להעביר הוראה מהר יותר ולקבל תשובות לשאלות מקצועיות.

 

מינימום לפתיחת חשבון - 20,000 ₪
תשלום חודשי - 15 ₪ (מתקזז)
מסחר בישראל - עד 0.07% משווי העסקה / 3 ₪ מינימום
מסחר בארה"ב - 1 סנט למניה / 5$ מינימום
אופציות - 2.5 ₪
קרנות נאמנות - 16 ₪ לעסקה
העברות כספים - אין עמלה על הפקדה / 5 משיכות שקלים בשנה בחינם
מערכת המסחר של אקסלנס טרייד

אקסלנס טרייד, היא חבר הבורסה הראשון שפיתח מערכת משלו למסחר בארץ ובחו”ל במקביל.

 

המערכת, extrade pro, היא מאוד אינטואיטיבית וחדשנית, מאפשרת לכם לסחור מהמחשב ודרך אפליקציה ייעודית לסמארטפון ומציעה מגוון רחב של כלים ואפשרויות:

 

1. תמיכה מלאה בעברית וב-5 שפות נוספות.

2. במערכת ניתן למצוא חדשות וניתוחים, כלים תומכי החלטה המשלבים בינה מלאכותית ותחזיות של אנליסטים.

3. אסטרטגיות וסימולציות לסוחרים, תמיכה בריבוי מסכים ועוד.

יתרונות למסחר דרך אקסלנס טרייד

קורס מסחר במתנה (בשווי 1500 ₪)

אפשרות למסלול פיקס: עמלות קבועות

אפשרות לקיזוז דמי טיפול בחשבון לסוחרים פעילים

הוראות מסחר מתקדמות וגישה למגוון רחב של מכשירים פיננסיים

שירות

מערכת מסחר

עמלות משתלמות

הגבת, השפעת!
אנחנו רק בודקים שהתגובה יכולה לתרום לשאר הגולשים ומיד מפרסמים 🙂
רז לביא
10/
10

מעולה

מעולה

שירות

מערכת מסחר

עמלות משתלמות

elkana
10/
0

מצאתי את אקסלנס בעזרת ניסים מאינסיידרס. חברה מקצועית ואמינה, חוסכים לי כמה אלפי שקלים כל שנה בעמלות מסחר, פשוט וקל. לא לתת יד לעמלות המשוגעות של הבנקים, יש פתרונות כל כך הרבה יותר טובים ומקצועיים.

מצאתי את אקסלנס בעזרת ניסים מאינסיידרס. חברה מקצועית ואמינה, חוסכים לי כמה אלפי שקלים כל שנה בעמלות מסחר, פשוט וקל. לא לתת יד לעמלות המשוגעות של הבנקים, יש פתרונות כל כך הרבה יותר טובים ומקצועיים.

שירות

מערכת מסחר

עמלות משתלמות

טען ביקורות נוספות

אנחנו כאן בשבילך

רוצה לדבר עם מומחה שלנו?