fbpx ...

טריידסטיישן (Tradestation)

10/

10

1 חוות דעת

שירות

מערכת מסחר

עמלות משתלמות

1
2
3
4
5
  • רוצה לסחור בבורסה עם העמלות הטובות ביותר?

    4 שאלות וחסכת בעמלות

10/

10

1 חוות דעת

שירות

מערכת מסחר

עמלות משתלמות

על טריידסטיישן (Tradestation

טריידסטיישן (Tradestation) העולמית נחשבת לגדולה ומוכרת מאוד בקרב סוחרים ומשקיעים בינלאומיים. וממש לאחרונה, נפתחה לה נציגות ישראלית (ElitePlatforms) שמאפשרת ללקוחות ישראלים להתחיל לסחור בארה”ב דרך מערכת המסחר שלה.

 

המערכת של טריידסטיישן נוחה לשימוש ומאוד מתקדמת, ואם אתם מעוניינים להתחיל לסחור דרכה – אתם תהנו גם מעמלות מסחר מאוד נמוכות לקנייה ומכירה של מניות, אופציות, חוזים עתידיים, אגרות חוב וקרנות סל.

 

עמלות המסחר בטריידסטיישן

 

החברה גובה סנט אחד על קניה או מכירה של מניה, עם מינימום של דולר אחד בלבד לפעולה. העמלה על אופציות היא דולר אחד ללא מינימום. בקנייה ומכירה של חוזים העמלה תהיה מעט יותר גבוהה, אך עדיין נמוכה יחסית למתחרים בענף – 1.5 דולר. וגם, בניגוד לברוקרים ובתי השקעות אחרים, היא לא גובה עמלה חודשית.

 

פירוט עמלות מלא ניתן למצוא בלשונית “עמלות מסחר”.

 

יתרונות למסחר דרך טריידסטיישן (Tradestation)

 

רמת האבטחה של החברה גבוהה. ללקוחות מבטיחים בחברה חשבון עם ביטוח פדרלי. הביטוח הוא על שם הלקוח ומקור הביטוח הוא בבנק ג’יי פי מורגן הידוע. הוא מבוטח בביטוח SIPC.

 

אבל בסוף, זה לא רק רמת האבטחה. בסוף, מה שחשוב במסחר דרך ברוקר כמו זה גם הפיצ’רים שיש במערכת המסחר, ואם יש משהו שטוב במערכת שלהם זה הפיצ’רים המתקדמים מצד אחד ונוחות השימוש מצד שני. לדוגמה, בטריידסטיישן יש פיצ’ר בשם “easy language” שמאפשר כמעט לכל אחד ליצור “רובוט” אישי למסחר על בסיס האסטרטגיה שלו. מערכת המסחר זכתה במספר פרסים בעבר בזכות הטכנולוגיה החדשנית ובחברה מקדמים על בסיס קבוע טכנולוגיה חדשה לשילוב במערכת.

 

בנוסף, התמיכה של החברה היא בעברית וזה חשוב למשקיעים וסוחרים שלא דוברים אנגלית כשפת אם.

 

חוות דעת וביקורות מרחבי הרשת

 

אז כמו שכתבנו בתחילת המאמר, יש גם כוכבית לכל הסיפור הזה. צריך להבין שכיום, משקיע שרוצה לקנות מניות מהבורסה כפוף לחוקי הרשות הפיננסית במדינה.

 

אחד החוקים נקרא PDT RULES. מדובר בקיצור של המונח Pattern Day Trader. מה זה בדיוק? בשפה פשוטה, מדובר בייעוד שנקבע כדי להרתיע משקיעים ממסחר ספקולטיבי מוגזם. איך זה עובד? פשוט, חשבון המסחר שלכם יהיה מוגבל מבחינת קניה ומכירה.

 

כן, ממש ככה. אם יש לכם תיק קטן מ-25 אלף דולר, לא תוכלו לבצע יותר מ-3 פעולות קניה ומכירה במסחר תוך יומי. רק אם יש לכם חשבון גדול מ-25 אלף דולר, תוכלו לבצע פעולות ללא הגבלה.

 

אז מה תעשו אם יש לכם חשבון מינימלי של 3,000 דולר? ובכן, תצטרכו להיות פחות פזיזים בפעולות שלכם. אם קניתם ומכרתם באותו היום, תחשבו שוב לפני שאתם מבצעים פעמיים נוספות את אותה הפעולה באותו שבוע מסחר. קניתם שוב? תוכלו למכור רק ביום המסחר הבא.

 

שימו לב, גם אם תחדלו לבצע מסחר בתדירות גבוהה, הברוקר עשוי עדיין לסמן אתכם. ברגע שחשבונכם סומן על ידי הברוקר כסוחר תוך יומי, הם ימשיכו להתייחס אליכם ככאלה גם אם לא תבצעו מסחר יומי במשך זמן מה. הסיבה לכך: החברה מניחה שאתם כאלה על בסיס פעולות עבר. תוכלו לפנות לחברה ולהסביר להם ששיניתם אסטרטגיה.

 

אז מה עושים אם רוצים לפתוח מסחר בטריידסטיישן מבלי להיות מוגבלים? ובכן, יש לזה פתרון. מה שצריך לעשות זה לפתוח חשבון “cash” שבו לא ניתן להשתמש במינוף. במקרה הזה אתם לא תהיו מוגבלים בכמות ומספר הפעולות אבל אם תרצ להשתמש במינוף – לא תוכלו.

 

אז נכון, העמלות אולי נמוכות יחסית ומערכת המסחר מספקת כלים רבים למסחר מתקדם. אבל, אם אתם מתכננים לפתוח חשבון מסחר קטן, אתם מתכננים להיות סוחרים יומיים ומינוף קריטי לאסטרטגיה שלכם – טריידסטיישן לא בשבילכם. מצד שני, אם אתם בעלי תיק גדול, מסחר יומי לא מעניין אתכם או שאתם לא זקוקים למינוף – טריידסטיישן היא כנראה אחת החלופות הטובות ביותר עבורכם.

 

עד 300$ החזר עמלות למצטרפים דרכנו
מינימום לפתיחת חשבון - 500$
תשלום חודשי - אין
מניות - 1 סנט למניה / 1$ מינימום
אופציות - 1$ ללא מינימום
חוזים - 1.5$ ללא מינימום
אין עמלה על הפקדה / משיכה
מערכת המסחר של טריידסטיישן (Tradestation)

החברה מספקת ללקוחותיה לא רק כלים לניתוח טכני, אלא גם לניתוח פונדמנטלי. היא יוצרת אינדיקטורים ובשורה התחתונה – ביצועי הפקודות שלה מהירים.

 

TradeStation מציעה טכנולוגיה שמאפשרת לכם לסחור בעזרת אלגוריתמים. היא מבטיחה כי בעזרתה תוכלו ליצור אסטרטגיות קניה ומכירה בהתאם לנתונים ההיסטוריים שהיא תספק לכם.

 

מצאנו כי כאשר נכנסים לתוכנה, אפשר לגלות מאות אינדיקטורים ולהשתמש במגוון אסטרטגיות. היתרון הוא שגם משקיע מתחיל יכול להבין את המערכת בקלות.

 

כמובן, אפשר לפתוח קודם חשבון דמו של החברה ולבדוק את האסטרטגיות השונות לפני שמתחילים לסחור על כסף אמיתי.

 

החברה מציעה גם מספר יתרונות לאלה שסוחרים על אופציות. היא נותנת גישה למעל 250 סוגי חוזים עתידיים. כמו כן, היא מאפשרת להשתמש בפלטפורמה שלה כדי להשיג אסטרטגיות על חוזים כאלה, תוך התחשבות בסטיית התקן – וכך לנהל את הסיכון.

 

החברה מציעה שיטות נוספות למסחר באמצעות מינוף.

 

 

יתרונות למסחר דרך טריידסטיישן (Tradestation)

תמיכה בעברית

מערכת מסחר מתקדמת עם התראות חכמות

רמת אבטחה גבוהה - חשבון מסחר עם ביטוח פדרלי

מסחר ישיר מול פריים ברוקר עם ותק של מעל 40 שנה

מעל 180 אינדיקטורים למסחר & כלים לניתוח פונדמנטלי

שירות

מערכת מסחר

עמלות משתלמות

הגבת, השפעת!
אנחנו רק בודקים שהתגובה יכולה לתרום לשאר הגולשים ומיד מפרסמים 🙂
לירז שנהר
10/
10

מערכת סופר מקצועית, עמלת מינ' מאוד נמוכה

מערכת סופר מקצועית, עמלת מינ' מאוד נמוכה

שירות

מערכת מסחר

עמלות משתלמות

טען ביקורות נוספות

אנחנו כאן בשבילך

רוצה לדבר עם מומחה שלנו?