fbpx ...

מיטב טרייד

10/

9.4

3 חוות דעת

שירות

מערכת מסחר

עמלות משתלמות

1
2
3
4
5
  • רוצה לסחור בבורסה עם העמלות הטובות ביותר?

    4 שאלות וחסכת בעמלות

10/

9.4

3 חוות דעת

שירות

מערכת מסחר

עמלות משתלמות

על מיטב טרייד

“מיטב טרייד” הוא חבר הבורסה של בית ההשקעות הוותיק “מיטב” (“מיטב דש” לשעבר) והחברה הישראלית למסחר עצמאי היחידה שהונפקה בבורסה למסחר בעצמה.

 

דרך הטרייד של מיטב ניתן לסחור בניירות ערך בארץ ובחו”ל, לבחור מבין מגוון מערכות מסחר, וגם, להיעזר בשירותיהם של משווקי השקעות מוסמכים בקנייה ומכירה.

 

מבין בתי ההשקעות הישראליים, מיטב טרייד היא לא האלטרנטיבה הזולה ביותר, אבל נכון לעכשיו יש לו את מספר הלקוחות הגבוה ביותר והוא נחשב הבחירה של רוב המשקיעים הישראלים שמעוניינים לעבור מהבנק (יותר מ-45,000 משקיעים וסוחרים).

 

מיטב טרייד מפוקחת על ידי הבורסה והרשות לני”ע וחלות עליה מגבלות שונות המתחייבות בחוק כמו הון עצמי, ביטוח, הצהרה לגבי הפקדת כספים ועוד. כמו כן, כספי הלקוחות מופקדים בחשבונות נאמנות שנמצאים בכל הבנקים הגדולים.

 

עמלות המסחר במיטב טרייד

 

* מסחר במניות – החל מ 1 סנט למניה / 5$ מינימום לפעולה בארה”ב | עד 0.08% משווי העסקה / 4.65 ₪ מינימום לפעולה בישראל

* מסחר באופציות – 2.5 ₪ לאופציות מעו”ף | 4$ לאופציה / 12$ מינימום בארה”ב

* תשלום חודשי – 15 ₪

* אין עמלה על הפקדות / משיכות

 

פירוט עמלות מלא ניתן למצוא בלשונית “עמלות מסחר”.

 

יתרונות לעומת המתחרים

 

היתרון הגדול של מיטב טרייד על פני בתי ההשקעות המתחרים, הוא המינימום לפתיחת חשבון (10,000 ש”ח מינימום לעומת 20,000 ש”ח באקסלנס טרייד ו-15,000 ש”ח ב-IBI TRADE). לכן, אם אתם מעוניינים להתחיל בקטן – מיטב זו הבחירה הנכונה.

 

כמובן, שתמיכה במשך כל שעות המסחר תקבלו גם במקומות אחרים. אבל, במיטב טרייד תוכלו לקבל גם גישה למאמרים מקצועיים ותוכן איכותי, שחלקו מועבר באמצעות מפגשים מקצועיים עם המומחים שלהם.

 

כמו כן, מצטרפים מקבלים הטבה בדמות פטור מדמי טיפול משנתיים וגישה לספרייה ובה מגוון קורסים דיגיטליים למסחר והשקעות בשוק ההון.

 

בשורה התחתונה, אתם מקבלים תמיכה מקצועית ושקט נפשי. ההשתייכות לבית השקעות גדול מבטיחה יציבות, ניסיון בכל מצבי הקיצון והשגרה בשוק ההון, הובלה ויתרון לגודל.

 

ביקורות וחוות דעת מרחבי הרשת

 

הדעות חלוקות, מביקורות ומתגובות ברחבי הרשת מצאנו לקוחות ש”מהללים” את השירות של מיטב טרייד וגם לקוחות לשעבר שהחליטו לעבור לבית השקעות אחר בגלל טענות לשירות לקוחות שלא מתפקד כמו שצריך. מבדיקה שאנחנו עשינו, זמן המענה היה קצר והגענו לנציג השירות אליו ייחלנו בקלות ובמהירות בכמה מועדים שונים.

 

בגדול, מיטב טרייד הוא חבר הבורסה החוץ בנקאי עם מספר הלקוחות הגדול בישראל, אז ככל הנראה יש לזה סיבה טובה.

 

מינימום לפתיחת חשבון - 10,000 ₪
תשלום חודשי - 15 ₪
מסחר בישראל - עד 0.08% משווי העסקה / 4.65 ₪ מינימום
מסחר בארה"ב - 1 סנט למניה / החל מ 5$ מינימום
אופציות - 2.5 ₪
קרנות נאמנות - אין עמלה
העברות כספים - אין עמלה על הפקדה / משיכה של שקלים
המרת מט"ח - מרווח של שתי אגורות מהשער הרציף
מערכות המסחר של מיטב טרייד

למיטב טרייד יש מספר מערכות מסחר דרכן ניתן לסחור: “ספארק”, “אורדרנט פרו”, “view trade”, “orbis וה “TWS” של אינטראקטיב ברוקרס.

 

אם אין לכם דרישות ספציפיות ממערכת מסחר (אפשרות לניתוח טכני מתקדם, למשל) ואתם בתחילת דרככם, בשביל לסחור בני”ע ישראליים את תקבלו גישה למערכת “ספארק” בה ניתן לראות את המצב הכללי של החשבון ולסחור בניירות ישראלים בקלות יחסית.

 

כדי לסחור בני”ע בארה”ב, אתם תקבלו גישה למערכת “view trade” בה רק ניתן לראות את הפעילות הדולרית ($) בחשבון המסחר שלכם.

 

יתר המערכות, מתאימות לסוחרים ומשקיעים שרוצים לקבל יותר ממערכת המסחר שלהם. ה TWS למשל, תאפשר לכם לסחור בני”ע מכל העולם (למעט הבורסה הישראלית) בעמלות מסחר אטרקטיביות, פונקציות מתקדמות למסחר והרבה אינפורמציה. ה “orbis” חביבה על סוחריים יומיים בוול סטריט וה “אורדרנט פרו” מועדפת על סוחרים יומיים וסוחרי מעו”ף בבורסה המקומית.

 

כמובן, מיטב טרייד מספקים גם אפליקציה ייעודית למעקב אחרי החשבון וביצוע פעולות בזמן אמת, שלאחרונה עברה שדרוג משמעותי עליה תוכלו ללמוד בסרטון שנמצא ממש כאן.

 

 

יתרונות למסחר דרך מיטב טרייד

פטור מדמי טיפול לשנתיים

לווי פיננסי (שיווק השקעות) לבעלי הון גבוה מ-200,000 ₪

גישה לספריית דיגיטלית של קורסים למסחר בשוק ההון במתנה

שירות

מערכת מסחר

עמלות משתלמות

הגבת, השפעת!
אנחנו רק בודקים שהתגובה יכולה לתרום לשאר הגולשים ומיד מפרסמים 🙂
אלון דהן
10/
10

עברתי למיטב מהבנק לפני שנתיים ובסך הכל אני מרוצה. לא עשיתי בנתיים יותר מדי פעולות ככה שאין לי באמת ניסיון עם המערכת אבל ממה שכן ראיתי היא מאוד נוחה לתפעול והעמלות סבבה.

עברתי למיטב מהבנק לפני שנתיים ובסך הכל אני מרוצה. לא עשיתי בנתיים יותר מדי פעולות ככה שאין לי באמת ניסיון עם המערכת אבל ממה שכן ראיתי היא מאוד נוחה לתפעול והעמלות סבבה.

שירות

מערכת מסחר

עמלות משתלמות

אלי
10/
9.67

האפליקציה החדשה ממש טובה והעמלות בסדר גמור

האפליקציה החדשה ממש טובה והעמלות בסדר גמור

שירות

מערכת מסחר

עמלות משתלמות

דן
10/
8.67

מערכת מעולה למסחר בארה"ב

מערכת מעולה למסחר בארה"ב

שירות

מערכת מסחר

עמלות משתלמות

טען ביקורות נוספות

אנחנו כאן בשבילך

רוצה לדבר עם מומחה שלנו?