fbpx ...
איזה תוכנות לניתוח טכני קיימות ואיך בוחרים ביניהן?
הסבר מקיף על מגוון התוכנות לניתוח טכני, וגם - התוכנות הכי מומלצות

מאת מערכת INSIDERS , מעודכן ל-14/06/2023 , 9:50

צוות אנשי שוק ההון מנוסים ומקצועיים, שמשתפים פעולה במטרה לספק לכם את המידע הכי איכותי ומדויק בעולם ההשקעות.

סוחרים בבורסה, מתמודדים עם שתי אפשרויות מרכזיות כשהם ניגשים לבחור מערכת מסחר.

הראשונה, היא בחירה במערכת מסחר “קלאסית”, כזו שמאפשרת לבחור ולנתח מניות באופן עצמאי. כזו שכל סוחר שפותח חשבון מסחר בברוקר, בית השקעות או בנק, מקבל גישה אליה. והשנייה, היא בחירה בתוכנה לניתוח טכני ש”עושה את העבודה עבורם” ומסייעת בניתוח ובחירה של מניות בתמורה לתשלום נוסף.

אם השאלה שלכם היא למה כדאי להשתמש בתוכנות לניתוח טכני בתשלום ואם הן באמת יכולות לשפר את הרווחים ממסחר (ובצדק). אז, בדיוק בשביל זה ריכזנו לכם את כל מה שאתם צריכים לדעת כדי לקבל החלטה וגם, את כל התוכנות המומלצות לניתוח טכני. 

תוכנות מומלצות לניתוח טכני

זוכת פרסים

טריידינג ויו (TradingView)

יש תוכנות רבות לניתוח טכני, אבל הפופולרית ביותר בניהן היא טריידינג ויו (TradingView). התוכנה הזאת מספקת את הכלים הרחבים ביותר לניתוח טכני שתוכלו לקבל.

יותר מ 30 מיליון סוחרים ומשקיעים עושים שימוש בתוכנה הזאת. היא מציעה גרפים מתקדמים לצד למעלה ממאה אינדיקטורים ומתנדים, מעל 80 כלים מתקדמים לניתוח וכיסוי לכל הנכסים כולל מניות, סחורות, אג"ח, פורקס, ומטבעות קריפטו.

TradingView תומכת ביותר מ-26 בורסות מכל רחבי העולם. יש בה קהילה דינמית שבה סוחרים משתפים רעיונות מסחר ומתכתבים ביניהם על אסטרטגיות להשקעה או למסחר.

בנוסף, לפלטפורמה כלי וידאו מובנה, ככה שיש סוחרים שיוצרים סרטונים עם הרעיונות המסחר שלהם - ואתם יכולים להחליט אם ללכת על זה או לא


האפשרויות (המסלולים) בתוכנה:

1. מסלול ה"פרו" שכולל אופציות כמו 5 מתנדים לכל גרף, אפשרות ליצור 2 גרפים בחלון אחד, 20 התראות מתחלפות. בנוסף, באופציה הזאת אין פרסומות, יש בה טווחי זמן מותאמים אישית והיא תומכת בתצוגה גם במספר מסכים בו זמנית.

2. מסלול "הפרו פלוס" שכולל אפשרות להוסיף 10 מתנדים לכל גרף, 4 גרפים על החלון בפריסה אחת, כ-100 התראות בצד השרת. בנוסף, יש אפשרות לגרפים עם אינטרוולים תוך יומיים נמוכים, ככה שאם אתם סוחרים על בסיס יומי זה יכול לסייע לכם מאוד. הגרפים במסלול הזה יכולים להיות מבוססים על נוסחאות בהתאמה אישית והוא מייצא נתוני גרף ויש לו מגוון עצום של אינדיקטורים.

3. מסלול הפרימיום שמיועד לסוחרים ותיקים ומקצועיים. יש בו אפשרות להוסיף עד 25 מתנדים לכל גרף, 8 גרפים בפריסה על חלון אחד, כ-400 התראות ועוד. אחד הדברים החשובים הוא שהאינטרוולים בגרפים יורדים לרזולוציה של שניות, ותוכלו להיחשף להרבה יותר נתונים ופיצ'רים מתקדמים.


המחירים:

מסלול Pro עולה 14.95$, מסלול +Pro עולה 29.95$ ומסלול premium עולה 59.95$ (לכל חודש).

לכל המסלולים יש חודש ניסיון בחינם. ומי שמחליט להמשיך בסופו, נהנה מ-50% הנחה לרכישת תכנית שנתית.


מסחר בבורסה דרך TradingView:

טריידינג ויו מאפשרים לכם לממשק את התוכנה למגוון רחב של ברוקרים ברחבי העולם; החל מזירות למסחר במט"ח וסחורות, מטבעות קריפטו וגם, כמובן, מסחר במניות. ככה תוכלו לנתח דרך התוכנה וגם לשגר ממנה בפועל את ההוראה.


מה חשוב לדעת?

* ניתן לסחור ב"דמו"

* יש גם מסלול בחינם, שכולל פחות אפשרויות כמובן.

* ניתן לבדוק את כל המסלולים ל 30 ימים ללא עלות. אחר כך תקבלו הנחה של 50% לרכישת מנוי שנתי.

* בטריידינג-ויו אין נתונים בזמן אמת בחינם, הם מאפשרים לרכוש נתוני זמן אמת בנפרד.

תראו לי עוד
לסקירה המקיפה שלנו

יתרונות

 • ניתן לסחור בדמו
 • לכל המסלולים יש 30 ימי ניסיון בחינם
 • ניתן לעקוב אחרי סוחרים ומשקיעים מרחבי העולם

ניתן לסחור דרך התוכנה ב:

 • מניות
 • מט"ח וסחורות
 • מטבעות קריפטו
קורס מסחר במתנה

התוכנה לניתוח טכני של בורסה גרף (Stock Monkey)

בקרב הישראליות, התוכנה לניתוח טכני המוכרת ביותר היא של חברת בורסה גרף והיא נקראת "Stock Monkey".

התכונות המרכזיות של התוכנה מוכרות: היא מציגה ממשק גרפים בזמן אמת של אלפי ניירות ערך, יש בה עשרות מתנדים וכלים טכניים. אבל, בנוסף לזה, במערכת של בורסה גרף יש גם סורק מתקדם, איתותי קניה ומכירה והתראות בהתאמה אישית.

התוכנה מאפשרת, כמובן, לבנות "פרוטפוליו" אישי שלכם, לראות את הביצועים של התיק ולסחור בחשבון דמו והכל דרך דפדפן או אפליקציה ייעודית בסמארטפון.

התוכנה והניתוחים בה מבוססים על הרבה שנים של ניסיון של אייל גורביץ, גורו ישראלי לניתוח טכני. והיא מאפשרת לכם לזהות מגמות בשוק ונקודות קיצון, כדי לחזות שינוי כיוון ואת הפוטנציאל הגלום במניות ספציפיות.


האפשרויות (המסלולים) בתוכנה:

1. Stock Monkey LITE - גרפים וכלים לניתוח טכני (גרפים תוך יומיים למדדים ומט"ח בלבד), ציטוטים בזמן אמת מהבורסה הישראלית בלבד, סורק לאיתור מניות, איתותים וגישה לסקירות וניתוחים של מומחי בורסה גרף (89 ₪ לחודש).

2. Stock Monkey PRO - גרפים וכלים לניתוח טכני (גרפים תוך יומיים למניות בישראל ורק ל-150 מניות בארה"ב), ציטוטים מהבורסה הישראלית ומארה"ב (כ-2000 מניות) מעודכנים כל 15 שניות, level 2, סורק לאיתור מניות, מכונת סימולציות, איתותים, התראות בהתאמה אישית לנייד וגישה לסקירות וניתוחים (165 ₪ לחודש).


מה חשוב לדעת?

* התוכנה בעברית.

* בתוכנה יש ממשק גרפים בזמן אמת, עשרות מתנדים, כלים טכניים ואיתותי קניה ומכירה.

* במערכת של בורסה גרף יש כ-15 אלף ניירות ערך, גרפים ונתונים בזמן אמת מבורסות בעשרות מדינות.

* חשבון הדמו מאפשר לכם לסחור בעד 50 אלף שקל, בלי להפקיד כסף או לפתוח חשבון כך שתוכלו לתרגל מסחר מבלי לחשוש על הכסף שלכם בשלב ראשון.

תראו לי עוד
לסקירה המקיפה שלנו

יתרונות

 • ניתן לסחור בדמו
 • יש אפליקציה ייעודית לסמארטפון
 • קורס מסחר של אייל גורביץ במתנה למצטרפים

TC2000

התוכנה השנייה שנחשבת גם היא לפופולרית מאוד היא TC2000 (לשעבר freestockcharts), והיא באמת אחת האופציות הטובות ביותר עבור מנתחים טכניים וסוחרי מניות ואופציות.

מדובר בתוכנה מצוינת לסוחרים שרוצים תוכנה קלה לשימוש מצד אחד ומקצועית מצד שני, עם אינדיקטורים ומתנדים בהתאמה אישית וסורק מניות בזמן אמת.


האפשרויות (המסלולים) בתוכנה:

ב TC2000 יש שלושה מסלולים: Silver, Gold & Platinum אליהם ניתן להצטרף במנוי חודשי, שנתי או דו שנתי (ככל שהמנוי שתרכשו יהיה לטווח ארוך יותר, ככה המחיר יורד). המחיר נע בין 0$ (גרסת החינם) ל-89$ לחודש. ואם תרצו גם נתונים בזמן אמת תצטרכו לשלם עוד.

ההבדל בין הגרסה החינמית לגרסאות בתשלום, הוא שהגרסה בחינם, מן הסתם, כוללת מספר נמוך של פיצ'רים ובגדול קיימת רק כדי לאפשר לכם להכיר ולהתרשם מהתוכנה. בגרסה ניתן לראות גרפים של מניות ואופציות (כולל Heikin Ashi) ולהשתמש בחלק מצומצם של כלים. אם תרצו לנהל רשימות מעקב ולקבל את כל הפיצ'רים תצטרכו לרכוש לפחות מנוי זהב או פלטינום.


מסחר בבורסה דרך TC2000:

TC2000 היא לא רק תוכנה לניתוח טכני, אלא, גם ברוקראז' רשום בארה"ב ואם תרצו, תוכלו גם לסחור דרכנו במניות ובאופציות. 

עבור עסקה במניות תצטרכו להיפרד מ 4.95$ ומסחר באופציות יעלה לכם 0.65$ לאופציה + 2.95$ לכל עסקה


מה חשוב לדעת?

* יש אפשרות לתרגל בחשבונות דמו.

* אפשר לנסות את התוכנה בחינם ל-30 יום.

* נבחרה לתוכנה הטובה ביותר על ידי מגזין Stock & Commodities.

* החברה מציעה לכם מנוי חודשי, שנתי או דו שנתי. המחיר נע בין 0$ (גרסה חינמית) ל-89$.

* סוחרים יכולים לקבל בחזרה 25$ בחודש עבור מנוי הפלטינום במידה והם מבצעים עסקה אחת בחודש לפחות ו/או יש להם חשבון גדול יותר מ 30,000$.

תראו לי עוד
לסקירה המקיפה שלנו

יתרונות

 • ניהול יומן מסחר בתוך התוכנה
 • נוחה מאוד לשימוש מצד אחד ומקצועית מאוד מצד שני
 • ניתן לפתוח אינסוף חשבונות דמו ולנסות מגוון אסטרטגיות

ניתן לסחור דרך התוכנה ב:

 • מניות
 • אופציות

תוכנות לניתוח טכני נוספות

StockCharts